SertifikalarımızISO 9001: 10002
OHSAS 180001
İletişim444 5 188

Turizm ve Otel Güvenliği

Son yıllarda dünya turizminin ülkemiz açısından gelişmesi, turistik konaklama hizmetlerinde, güvenlik konusunu ön plana çıkarmaktadır. Bu nedenle, CD Güvenlik basmakalıp kurallar yerine otelciliğe uygun, Uluslararası Standartlarda güvenlik tedbirleri sağlamaktadır.

Yurt içi ve yurt dışı misafir konaklama hizmetlerinde, son dönemlerde yaşanılan bir takım terör eylemleri, güvenliği öncelikli tercih sebeplerinden biri yapmaktadır.

Gelişen teknoloji ile beraber, oteller bir takım güvenlik sorunları ile karşılaşmaktadır. Bu sebepten, CD Güvenlik, otellerin alacağı güvenlik önlemlerinin, kapının girişinde güvenlik personeli bulundurmaktan daha öte güvenlik tedbirleri alınması gerektiğini bilir ve güvenlik tedbirlerini buna göre uygular. 

7/24 hizmet sunan sektörlerden biri olan oteller, her zamanki güvenlik usullerinden farklı olmak zorundadır. CD Güvenlik otel güvenliği sağlarken, bu durumun konaklayan kişilere yansıtılmaması yönünde özen göstermektedir.

Otel güvenliğinde hedeflerin açıkça belirtilmesi gerekmektedir. Asıl hedef misafirlerin can ve mal güvenliği olduğu için, bu hususta güvenlik tedbirleri alınması zorunludur. Bu durum, kapsamlı ve titiz bir çalışmayı gerektirmektedir.

 

Otellerin koruma ve güvenlik planları çok geniş anlamda düşünülmelidir. Fiziki ve elektronik güvenlik, hırsızlıkların önlenmesi, misafir odalarının güvenliği, silah işlemleri, terörizme karşı tedbirler ve benzeri çok geniş bir çalışmayı zorunlu kılmaktadır. CD Güvenlik otel işletmelerinin bu konuda ihtiyacının karşılamak için hizmet sunmaktadır.

 

Sarayardı Caddesi Cemhan Doğan İş Mer. No:100 - 16 Kadıköy İstanbul

444 5 188

cd@cdguvenlik.com.tr

2019 © CD Özel Güvenlik