SertifikalarımızISO 9001: 10002
OHSAS 180001
İletişim444 5 188

ENDÜSTRİYEL ALAN GÜVENLİĞİ

 

                                                       

 Firmamızca stratejik önemi bulunan bina ve tesislerde güvenlik ağı, bilgisayar donanımlı olarak yapılmakta; el dedektörleri, kapı dedektörleri, patlayıcı madde koklama dedektörleri ve X-Ray cihazları kullanılarak hizmet verilmektedir.

Türkiye çapında büyük firmaların, fabrikaların ve şirket genel müdürlüklerinin 7/24 güvenliğini temin etmekteyiz. Fabrika güvenlik hizmetlerini;

- Giriş-Çıkışlar,

- Çalışan personelin kontrolü,

- Kötü niyetli kişilere karşı çevre güvenliği,

- Yangında alınması gereken tedbirler ve firmalardan gelecek özel istekler çerçevesinde uzman özel güvenlik görevlileri vasıtası ile ve ortaklaşa yapılan keşif çalışması neticesinde en iyi şekilde sunmaya çalışıyoruz. Zira fabrika güvenlik işi gerek kişi hayatını ve gerekse yoğun emek ve yılların birikimi olan sermayeyi koruyan ciddi ve önemli bir iştir.

Fabrika, depo ve endüstriyel tesislerde işletmenin istekleri doğrultusunda ve çalışmasını aksatmadan içerden ve dışarıdan gelebilecek her türlü tehdide karşı gerekli güvenlik önlemlerini almakta, bu konuda görevlendirilen güvenlik görevlilerimize fabrika güvenlik hizmetleri hakkında meslek içi eğitim(Oryantasyon Eğitimi) vererek güvenliği maksimuma çıkararak yapmak konusunda iddalıyız.

 

 

 

 

Sarayardı Caddesi Cemhan Doğan İş Mer. No:100 - 16 Kadıköy İstanbul

444 5 188

cd@cdguvenlik.com.tr

2019 © CD Özel Güvenlik