SertifikalarımızISO 9001: 10002
OHSAS 180001
İletişim444 5 188

EĞİTİM VE GELİŞİM PLANLAMA SÜRECİ

EĞİTİM VE GELİŞİM PLANLAMA SÜRECİ

CD Grup bünyesinde yer alan tüm şirketlerin kendi içlerinde çalışma alanlarına özel birçok eğitim uygulamasını hayata geçirmesinin yanı sıra, Topluluk genelinde CD Akademi altyapısı özendirici etki yatmaya devam ediyor. CD Akademi, CD Grup çalışanlarının gelişimini destekleyecek faaliyetlerin planlandığı bir öğrenme, gelişim ve paylaşım platformudur. Kariyer hedefi olan ve bu konuda istekli olan tüm personelimize bu imtiyazları vermekteyiz. Bununla birlikte çalışanlarımızın gelişim planlama süreci de bu altyapı üzerinde yönetilebilmektedir.

Gelişim planlamada ilk olarak, öncelikli gelişim ihtiyaçları belirleniyor. Bu süreçte işin gerektirdiği ya da yapılan değerlendirmeler sonucunda belirlenen öncelikli alanlarla birlikte kariyer planları doğrultusunda geleceğe yönelik gelişim alanları da planlamaya dahil ediliyor. Sonrasında belirlenen gelişim ihtiyaçlarından yola çıkılarak gelişim planları oluşturuluyor. Gelişim planlarında sınıf ve benzeri ortamlarda gerçekleşen, elektronik olarak uzaktan alınabilen, iş başında uygulanan, bireysel, bire bir ya da takım olarak yürütülen, sosyal ortamlardan beslenen gelişim faaliyetleri yer alabiliyor. Bu faaliyetler kısa süreli nokta eğitimler olabileceği gibi, uzun soluklu programlar şeklinde de olabiliyor. Personelimizin alacağı Türkiye standartlarında sadece Teoride kalan bu eğitimler, çeşitli uygulamalarla perçinlenerek teorinin uygulamaya dönüştürülmesi sağlanmaktadır.

Her şirketimizin kendi içinde sunduğu ek eğitim olanakları ile çalışanlarımızın gelişimini sürekli olarak desteklemenin önemine inanıyor ve bu bağlamda CD Akademi’nin sunduğu olanakları ve öğrenme kaynaklarını her geçen gün zenginleştiriyoruz.

Sarayardı Caddesi Cemhan Doğan İş Mer. No:100 - 16 Kadıköy İstanbul

444 5 188

cd@cdguvenlik.com.tr

2019 © CD Özel Güvenlik